Hakkımızda

‘Geleceği tahmin etmenin en iyi yolu, geleceği yaratmaktır!’

Peter Drucker

Context Professionals Corporate Coaching & Consulting Cahide Akkuzu tarafından bireylerin, yöneticilerin ve yönetim ekiplerinin olağanüstü hedeflere ulaşmalarını desteklemek tutkusuyla kurulmuştur. En önemli katma değerimiz 25 yıllık profesyonel üst düzey görevlerde çalışma tecrübemiz ile kişileri ve organizasyonları geliştirme yetkinliklerimizi birleştirerek tutkuyla hizmet üretmektir.

İşinizi mi geliştirmek istersiniz?

Context Professionals Corporate Coaching & Consulting işinizi geliştirmek için size gerekli desteği, stratejileri ve araçları sağlar. Bu amaca yönelik kurumların bire bir ihtiyaçlarını karşılayan, kurumların büyümesini destekleyen, kurumsal gelişim sağlayan ve dönüşüm yaratan özgün ‘Liderlik & Kurumsal Gelişim’ programları tasarlayıp hayata geçirmektedir. Programlar kurumun içinde bulunduğu bağlama dayanır (contextually based), deneyimsel öğrenme temellidir (experiential driven) ve dönüşümü destekleyen öğrenme metodları (transformational learning) içerir. Programların içerisinde gerekli yerlerde danışmanlık ve koçluk araçları harmanlanarak kullanılmaktadır. Kurumsal gelişimi desteklemek amacıyla hizmetlerimiz arasında program tasarlamak ve yönetmek, fikir geliştirme desteği, takım koçluğu, yönetici koçluğu, danışmanlık ve mentorluk yer almaktadır. Context Professionals Corporate Coaching & Consulting sağladığı hizmetleri zamanında ve başarılı bir şekilde tamamlamak için titiz ve disiplinli bir proje yönetimi anlayışı içerisinde çalışmaktadır.

Hayatınızı mı iyileştirmek istersiniz?

Context Professionals Corporate Coaching & Consulting hayatınızı iyileştirmek ve özlemini duyduğunuz hayata adım atmak için odaklanmanızı sağlar. Kariyerinde ilerlemek, ilişkilerini iyileştirmek, verimliliğini artırmak, bireysel ve profesyonel hedeflerine ulaşmak veya kendisine güçlü bireysel bir vizyon geliştirmek amacıyla kişilerin kendi düşünüş, davranış ve tutumlarını düzenlemelerine ve odaklarını koruyarak ilerlemelerine destek olur. Bireylerin iç kaynaklarını keşfetmelerini, kendi sınırlarını aşarak kapasitelerini ve kaynaklarını kullanarak hedeflerine ulaşmalarını sağlar. Context Professionals Corporate Coaching & Consulting bu amaca yönelik çeşitli içerikte liderlik ve kişisel gelişim programları ve hizmetleri sunmaktadır.